Mój Prąd 5.0 Wystartował - Liczba dofinansowań jest ograniczona!

OSZCZĘDZAJ ENERGIĘ
SKUTECZNIE. 
UZYSKAJ NAWET DO 
 58 TYS.
DOFINANSOWANIA,
 
NA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ Z PROGRAMU
MÓJ PRĄD 5.0.


O MOIM PRĄDZIE 5.0

Trwa nabór do programu, który pozwoli Ci uzyskać dotacje w zakresie kompleksowych rozwiązań fotowoltaicznych w kwocie nawet do 58 tys. zł. Decydując się na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej, nie musisz ponosić wszystkich kosztów związanych z zakupem poszczególnych elementów i jej montażem. 

Dzięki programowi Mój Prąd 5.0 inwestycja w energię pozyskiwaną ze słońca zwróci się w całości, po czym zacznie na siebie zarabiać. 

Sm- Project zadba o, by zamontowane urządzenia w jak najszybszym czasie przyniosły Ci mierzalne korzyści finansowe.

Z PROGRAMU MOGĄ SKORZYSTAĆ

GRUPA 1: Wnioskodawcy rozliczający się z wyprodukowanej energii elektrycznej w systemie net -biling, którzy nie skorzystali do tej pory z dofinansowania do mikroinstalacji fotowoltaicznej.
GRUPA 2: Wnioskodawcy rozliczający się z wyprodukowanej energii w systemie opustów net-metering, którzy nie korzystając dotychczas z dofinansowania do mikroinstalacji fotowoltaicznej i przechodzący na system rozliczania net-biling.
GRUPA 3: Wnioskodawcy, którzy rozliczają się z wyprodukowanej energii elektrycznej w systemie net-metering i korzystali w przeszłości z dofinansowania do mikroinstalacji fotowoltaicznej, przechodzący na system net-biling i zgłaszający do dofinansowania dodatkowe, wskazane w programie urządzenie.

*Należy pamiętać, że do programu kwalifikowane będą wydatki poniesione od 01.02.2020 r.
Nabór trwa od 22.04.2023 r. do 22.12.2023 r. lub do wyczerpania budżetu.

Grupa 1 i 2 może uzyskać dotacje na:

MAGAZYN CIEPŁA

5 000 ZŁ

KOLEKTORY C.W.U

3 500 ZŁ

SYSTEM ZARZĄDZANIA
ENERGIĄ

3 000 ZŁ

Dodatkowo możesz uzyskać dotacje na jedną z 2 opcji:

POMPY CIEPŁA

28 000 ZŁ

MAGAZYN ENERGI ELEKTRYCZNEJ

16 000 ZŁ

Grupa 3

MAGAZYN CIEPŁA

5 000 ZŁ

KOLEKTORY C.W.U

3 500 ZŁ

SYSTEM ZARZĄDZANIA
ENERGIĄ

3 000 ZŁ

Dodatkowo możesz uzyskać dotacje na jedną z 2 opcji:

POMPY CIEPŁA

28 000 ZŁ

MAGAZYN ENERGI ELEKTRYCZNEJ

16 000 ZŁ

Jakie rozwiązania podlegają dofinansowaniu?

Instalacja fotowoltaiczna
Instalacja fotowoltaiczna + urządzenie dodatkowe
Magazyn ciepła
Gruntowe pompy ciepła – pompy ciepła grunt/woda, woda/woda
Pompa ciepła powietrze/woda o podwyższonej klasie energetycznej
Pompa ciepła powietrze/woda
Pompa ciepła powietrze/powietrze
System zarządzania energią HEMS/EMS
Kolektory słoneczne c.w.u.

Ile otrzymasz?

58 000 zł

Nawet tyle możesz otrzymać dofinansowania z programu Mój Prąd 5.0

Czas trwania programu Mój Prąd 5.0

Program Mój Prąd 5.0 wystartował 22 Kwietnia 2023. Jak dotąd z programu jest to najwyższa kwota dofinansowania, jaką można uzyskać.

Program ma potrwać do końca roku 2023, lecz patrząc na wysokość dofinansowania oraz zainteresowanie poprzednimi edycjami to środki na pewno skończą się dużo wcześniej!


Nie zwlekaj i złóż wniosek!


ULGA TERMOMODERNIZACYJNA-
czyli jak odliczyć 53 tys. zł od Twojego dochodu!


Skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej i odlicz od dochodu nawet 53 tys. zł!
Zainwestuj w fotowoltaikę i ciesz się szybkim zwrotem z inwestycji.

Ulga termomodernizacyjna to odliczenie od dochodu wydatków poniesionych na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła, montaż instalacji fotowoltaicznej czy ocieplenie budynków mieszkalnych. Powstała ona, by ułatwić Polsce spełnienie wymogów unijnego pakietu klimatycznego. Zakłada on zmniejszenie i ograniczenie emisji dwutlenku węgla poprzez zwiększenie produkcji energii ze źródeł energii odnawialnej. Ulga termomodernizacyjna ma w efekcie spowolnić niekorzystne zmiany klimatu, powstrzymać dewastację zasobów naturalnych i poprawić jakość powietrza.

O nas:


Inwestycja w fotowoltaikę to inwestycja w przyszłość. Jako specjaliści w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła i klimatyzacji pomożemy Ci w skutecznym odbieraniu nadwyżki energii w przez całą dobę. Zadbamy, by poniesione przez Ciebie nakłady zwróciły się jak najszybciej, a rachunki za prąd zostały ograniczone do minimum w taki sposób, byś mógł cieszyć się darmową energią czerpaną wprost ze słońca.

Oferujemy instalacje fotowoltaiczne dedykowane prywatnym gospodarstwom domowym, pozwalając uzyskiwać niższe rachunki poprzez pozyskanie energii z własnego źródła, rozwiązania dla biznesu, a także rolnictwa, pomagając tym samym wspierać działania na rzecz ekologii i gwarantując długoterminowy zwrot z inwestycji.

Wybierając nasze rozwiązania, przyczyniasz się do ochrony naturalnych zasobów naszej planety – dzięki fotowoltaice do środowiska dostaje się mniej szkodliwych substancji niż w przypadku innych źródeł energii.

W jaki sposób działamy?


Oferujemy zawsze najwyższą jakość rozwiązań skrojonych pod indywidualne potrzeby Klienta, a także profesjonalny montaż i obsługę urządzeń z zakresu pomp ciepła i klimatyzacji w domach, mieszkaniach oraz firmach.

 Wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanych pracowników pozwala realizować każde zlecenie profesjonalnie, rzetelnie, solidnie i sprawnie.

 Usługi Solar Masters Project to również wsparcie na każdym etapie projektu – od oszacowania możliwości solarnych Twojej lokalizacji, poprzez pomoc w dokonaniu niezbędnych formalności, zamontowanie odpowiedniej instalacji, po monitoring każdego etapu procesu.

Wizyta eksperta

Wizja lokalna dokonywana przez naszego specjalistę pozwoli prawidłowo ocenić stopień trudność planowanej inwestycji i uniknąć ewentualnych błędów w jej projektowaniu.

Sporządzenie oferty

Po tym, jak nasz ekspert obejrzy miejsce pod planowaną inwestycję, przygotujemy dla Ciebie szczegółową ofertę wraz ze wstępnym projektem, wykazem materiałów i kosztorysem.

Podpisanie umowy

Po otrzymaniu oferty możesz spokojnie rozważyć wszystkie za i przeciw. Umowę podpiszemy dopiero wówczas, gdy będziesz w pełni zdecydowany na rozpoczęcie współpracy.

Projekt

Teraz czas na naszych specjalistów od projektowania instalacji fotowoltaicznych. Oni też będę informować Cię o kolejności wykonywanych prac.

Montaż instalacji

Montażem instalacji fotowoltaicznej zajmują się specjalnie do tego przeszkoleni pracownicy z długoletnim doświadczeniem w tym zakresie. Dzięki nim wszystkie prace będą możliwe do wykonania nawet w ciągu jednego dnia.

Badania termowizyjne

Dla upewnienia Cię, iż wszystkie prace zostały przeprowadzone należycie, przeprowadzimy badania instalacji z użyciem kamery termowizyjnej,
a Ty zostaniesz natychmiast zaznajomiony z ich wynikami.

Pomiar elektryczny

Przedostatnim etapem potwierdzającym pełną sprawność Twojej nowej instalacji fotowoltaicznej będą pomiary elektryczne. Dzięki nim zyskasz pewność, że jej działanie nie przysporzy Ci w przyszłości żadnych problemów

monitoring instalacji 24/7

Wszystkie nasze instalacje są kontrolowane 24/7. Aby nasi klienci mieli pewność co do niezawodności zamontowanych instalacji fotoltaicznych. Obsługa pomontażowa jest bardzo ważna w celu kompleksowej usługi.

Nasze wybrane realizacje

DLACZEGO WARTO


Dotacje z programu Mój Prąd 5.0 – dlaczego warto z nich skorzystać?

Mój Prąd to program, który przyczynił się do popularyzacji fotowoltaiki jako źródła efektywnej i bezpiecznej energetyki, pozwalając na korzystanie z niej nie tylko elektrowniom słonecznym, ale także magazynom oraz domowym systemom zarządzania energią. Najnowsza edycja programu Mój Prąd 5.0 została dedykowana prosumentom, którzy na dzień składania wniosków posiadają przyłączoną mikroinstalację fotowoltaiczną o mocy od 2 kW do 10 kW i rozliczają się za wyprodukowaną energię elektryczną w systemie net-biling lub przedstawią dokumenty potwierdzające zmianę systemu rozliczeń.

W 5. edycji programu Mój Prąd prosumenci mogą liczyć na maksymalne wsparcie rzędu 58 tys. złotych. W ramach projektu można otrzymać dotację do 50% kosztów kwalifikowanych

Co to oznacza w praktyce? 

Odpowiednio dostosowana moc instalacji fotowoltaicznej zapewni pełne pokrycie zapotrzebowania energetycznego na prąd wszystkich urządzeń w Twoim domu. To inwestycja, która zwraca się, pozwalając generować oszczędności, zwłaszcza w obecnym czasie szybko zmieniających się cen energii elektrycznej.

GWARANCJA NA KOMPONENTY

Wszystkie instalacje fotowoltaiczne zbudowane są z ogniw zamieniających padające na nie promienie słoneczne w czystą energię elektryczną trafiającą do Twojej sieci elektrycznej. Niezawodność oferowanej przez naszą firmę technologii daje pewność, że będą one służyły gospodarstwu przez długi czas, wpasowując się w jego architekturę dzięki wysokim walorom estetycznym oraz odporności na warunki atmosferyczne.

 Solar Master Project stawia głównie na panele fotowoltaiczne takich marek jak: Ja Solar i QCells, w których jakość i niezawodność idzie w parze z przystępną ceną.

PROJEKT I OBSŁUGA OD A DO Z...

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli zależy Ci na samowystarczalności w zakresie korzystania z energii w gospodarstwie domowym, jej wytwarzaniu i konsumowaniu skorzystaj z budżetu programu Prąd 5.0!
Nie zwlekaj i wybierz rozsądne korzystanie z energii w dobie inflacji.

Nasi specjaliści oferują pomoc nie tylko przy doborze instalacji fotowoltaicznych, ale także podczas wypełniania wszelkich formalności związanych z dotacją. Służymy pomocą od początku do samego końca całego procesu. 

Oferujemy kompleksowe fachowe wsparcie w uzyskaniu dotacji dla Twojego gospodarstwa – począwszy od skompletowania odpowiednich dokumentów, poprzez wybór rozwiązań dopasowanych jak najlepiej do Twoich potrzeb, poprzez bieżące wsparcie, na procesie implementacji, pomiarze elektrycznym i monitoringu instalacji 24/7 kończąc. 

Solar Master Project to gwarancja indywidualnie dopasowanego rodzaju, mocy i miejsca montażu paneli tak, aby osiągnąć najwyższą efektywność pracy systemu zgodnie z wymogami zakładu energetycznego.

Pamiętaj, że szybka decyzja o inwestycji zwiększy Twoje szanse na udział w projekcie i zagwarantuje pewność, że zdążysz przed wyczerpaniem puli środków przeznaczonych na dotacje.

O skuteczności naszych działań świadczą liczby – blisko

6 750
zrealizowanych inwestycji
  
w zakresie urządzeń fotowoltaicznych.

FAQ:

Kto może skorzystać z programu Mój Prąd 5.0?

Evenie lectus lacusa vertis ipsume vulput minim platea portti dolors tempor proina sagitt laoret venena semper intege.

Na co mogę otrzymać dofinansowanie?

Venena ipsume minim vertis portti proina laoret platea intege sagitt tempor dolors evenie lacusa lectus semper vulput.

Co oznacza termin net-billing?

Portti vulput laoret lacusa sagitt platea dolors minim vertis intege lectus evenie semper ipsume tempor proina venena.

Czym jest system upustów?

Portti vulput laoret lacusa sagitt platea dolors minim vertis intege lectus evenie semper ipsume tempor proina venena.

Na co nie mogę otrzymać dofinansowania?

Portti vulput laoret lacusa sagitt platea dolors minim vertis intege lectus evenie semper ipsume tempor proina venena.

Ile mogę otrzymać dofinansowania?

Portti vulput laoret lacusa sagitt platea dolors minim vertis intege lectus evenie semper ipsume tempor proina venena.

Do kiedy trwa program Mój Prąd 5.0?

Portti vulput laoret lacusa sagitt platea dolors minim vertis intege lectus evenie semper ipsume tempor proina venena.

Do kiedy złożyć wniosek?

Portti vulput laoret lacusa sagitt platea dolors minim vertis intege lectus evenie semper ipsume tempor proina venena.

© Copyright SM-Project.  Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

RODO REGULAMIN

Starting Soon! Get Your Masterclass Access

Enter your email to save your place on the Masterclass

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Page Created with OptimizePress